Ne Yapar?

Desktech ekibinin on parmağında on marifet! Desktech Sanal Sekreterlik ve Ofis Çözümleri'nin sunduğu profesyonel ve özenli yaklaşım sayesinde, nerede olursanız olun işinize konsantre olun! İster sanal ofis, ister hazır ofis, ister sanal sekreterlik... tüm detayları Desktech'teki ekibiniz sizin için takip edecek.

Sizin için en iyisini sunuyoruz: Şirketiniz için bir sekreter seçecek olsanız, diksiyonu düzgün, temsil yeteneği yüksek, yoğun telefon trafiğini yönetebilecek kadar becerikli, iyi seviyede İngilizce bilen, mesajları alabilecek ve hiçbirini atlamadan size iletecek kadar dikkatli birini isterdiniz… Biz de sizin için böyle birini seçtik.

Etkileyici bir tanışma sağlıyoruz:  Mükemmel bir tanışma, mükemmel bir ilk intiba şirketinize gelen o ilk telefon ya da ziyaret ile olur. Sizin için her bir telefonu, sizin arzu ettiğiniz anonsla, her seferinde aynı coşku ve özenle cevaplar; sanki yan odada çalışıyormuşuz gibi ilgili kişiye bağlarız. Her ziyaretinizde kendinizi evinizde gibi rahat hissetmeniz için çalışır, her misafirinizi Türk misafirperverliği ile karşılar, güler yüzle hizmet verir ve uğurlarız.

Maliyetlerinizi azaltmanız için çalışıyoruz: Şirketinizde İngilizce bilen, profesyonel bir sekreter çalıştırmanın bir aylık maliyeti ile neredeyse bir yıllık Desktech Sanal Sekreterlik hizmeti alabilirsiniz. Ne bir sekreter ne de bir ofisboy için bütçe ayırmanıza gerek yok! Samimi, saygılı ve işlerini severek yapan çalışanlardan oluşan Desktech sanal sekreter, sanal ofis, adres hizmeti ve hazır ofis ekipleri emrinizde!

Hem Türkçe hem İngilizce hizmet veriyoruz:  Küreselleşen dünyada siz de yerinizi aldıysanız ya da bu hedefte ilerliyorsanız iyi derecede İngilizce bilgisine sahip sekreterlerimiz, yurtdışına açılan kapınız olacak...

Güncel talepleri hemen işleme alıyoruz:  Adresiniz mi değişti? Ya da çağrılarınızı farklı bir telefon numarasına yönlendirmek mi istiyorsunuz? Her zaman tercih ettiğinizden farklı bir işleyiş mi istiyorsunuz?  Bize bildirin yeter!

Home-office çalışanlar ya da sürekli hareket halinde olan girişimciler… Bir ofisiniz yok, bir ofise ihtiyacınız bile yok… Ama mükemmel bir ilk intiba, itibar ve kurumsal bir algı için çağrılarınızın özenle cevaplanması ve telefon trafiğinin düzgün yönetilmesi gerekir. Çalışma şartlarınız ne olursa olsun, çağrılarınız, mesajlarınız, fakslarınız, tüm kargo ve postanız artık güvenli ellerde.

Artık masanıza bağlı değilsiniz… Nerede olursanız olun, telefon çağrılarınızı siz nereye isterseniz oraya bağlar; görüşmek istemezseniz mesaj alır, e-posta ile size anında yollarız. Kargo ve postalarınızı dilediğiniz zaman, dileğiniz yere ulaştırırız. Toplantılarınızı talimatlarınız doğrultusunda organize eder, en verimli biçimde yürütebilmeniz için sizinle birlikte çalşırız. Sizi duvarlardan, işinizi sınırlardan kurtarmak için buradayız.

Kendiniz ve işiniz için daha çok zaman sunuyoruz: Sürekli çalan telefonlar sizi asla rahat bırakmaz. Kendi telefonlarınızı cevaplamanız kurumsal gözükmeyeceği gibi konsantrasyonunuza da bozar. İş yükünüz yeterince ağırsa, işleri bitirmek için zaman yetmiyorsa kişisel veriminizi artırmak için size ekstra zaman sağlarız. Bırakın çağrılarınızı biz cevaplayalım, çalan telefonlar sizin zamanınızdan çalmasın… Siz işinize konsantre olun!

Sizin için çalışıyoruz… Her bir telefonunuzun özen ve dikkatle, anında cevaplandığını bilmenin huzuruyla çalışın, seyahat edin ya da tatile çıkın. Sanki sizin ofisinizdeymiş gibi, sanki siz de ofisteymişsiniz gibi çalışırız. Artık yemek molaları, hastalık izinleri, erken çıkmalar, geç gelmeler, yıllık izinler dert değil...