Günümüzde gitgide artan sayıda işletme sahibi, bir taraftan evlerini ofis olarak kullanarak kira, stopaj, elektrik, su gibi giderlerden tasarruf etmeye çalışırken bir taraftan da kurumsal ve yüksek prestijli bir algı yaratma gayretindeler. Artık bu çok daha kolay… Desktech Sanal Sekreterlik, işletmelerin ön yüzü olan santral anonsu ve telefonların karşılanması görevini üstlenirken saygın ve profesyonel bir ''hoş geldiniz'' hizmeti sunuyor.

Üstelik Desktech’in verdiği bu hizmet, geleneksel sekreter hizmetleriyle mukayese edilemeyecek kadar avantajlı bir maliyette ve mesai saatleri dışında da devam ediyor.

Öğle yemeği, çay-kahve molası, hastalıklar, yıllık izinler, geç kalmalar, erken çıkmalar hatta hava muhalefeti nedeniyle aksayan işe geliş-gidişler artık dert olmaktan çıkıyor… Gerçek kesintisiz hizmet sunan Desktech Sanal Sekreterlik Hizmetleri'nde şirketinize gelen telefonlar, profesyonel ve tecrübeli sekreterlerce cevaplanıyor; ister sabit bir telefon ister cep telefonunuz olsun dilediğiniz noktaya bağlanıyor. Rahatsız edilmek istemezseniz arayanlardan sadece mesaj alınarak birkaç saniye içinde size e-posta yoluyla bildiriliyor.

Desktech Kurucu Ortaklarından Güzin Muratoğlu, verdikleri hizmetin sesli mesaj sistemleri ya da anonslarla mukayese edilemeyecek üstünlüklere sahip olduğunu vurguluyor: ''Şirketleri arayan üçüncü kişi ya da kurumlar anons ya da sesli mesaj sistemleri yerine gerçek kişilerle muhatap olmayı tercih ediyorlar. Bu tercihin ana sebebi, bu kişilerin talep ve ihtiyaçlarını aktarmak ve sorularına en hızlı yanıtı bulmak yönünde gerçek kişilere olan inançları. Duygu ve mantık donanımından yoksun, tuşlama yoluyla kişileri yönlendiren anons ya da sesli mesaj sistemleri çoğunlukla hem şirketlerin hem de bu şirketleri arayan kişilerin beklentilerini kesinlikle karşılamıyor.''