Daha iyi bir konsantrasyon ve yüksek verimlilik için 'telefona bakma, işine bak' prensibine uymak artık çok kolay… Desktech Sanal Sekreterlik Hizmetleri, işletmelerin tüm telefonlarının profesyonelce ve özenle cevaplanacağı müjdesini verirken yüksek prestijli ve kurumsal bir "sekreterlik" hizmeti sunuyor.

Üstelik bu hizmet, sekreter çalıştırmanın maliyetinin neredeyse onda biri tutarında ve mesai saatleri dışında da devam ediyor.

Desktech Sanal Sekreter’in ilk ve en önemli avantajı, firma sahipleri ya da girişimcilere ''sınırsız bir özgürlük ve hareket olanağı'' sunması. Toplantı, iş seyahati ya da müşteri ziyareti için ofis dışında olmaları gereken firma sahipleri, tüm telefon çağrılarının atlanmadan cevaplanacağını bilmenin huzuruyla hareket ederken dikkat ve konsantrasyon gerektiren alanlarda çalışan girişimciler ise
sürekli çalan telefonlar tarafından bölünmeden çalışmanın rahatlığını yaşıyorlar. Üstelik bu hizmet, 7/24 ve tüm resmi tatilleri de kapsyacak şekilde yıl boyunca devam ediyor.