Siz toplantıda ya da müşteri ziyaretinde iken iş telefonunuzu kim cevaplıyor? Ya da tüm dikkatinizi toplamış, üzerinde çalıştığınız projeyi bitirmeye çalışırken çalan telefonlara kim bakıyor?

Belki de tüm iş telefonlarınızı kişisel cep telefonunuza yönlendirdiniz? Ailenizle yemek yerken, çocuğunuzun okul gösterisini kocaman bir gülümseme ile izlerken, markette elma seçerken, kendinize ayırdığınız bir günde yürüyüş yaparken cep telefonunuz o özel zaman dilimini kaç defa bölüyor?

Diyelim ki her iki durumda da 'anı bozmamak, konsantrasyonunuzu kaybetmemek adına' telefonunuzu cevaplamadınız. Aklınızın o telefonda kalmadığını iddia edebilir misiniz? Ya arayan çok önem verdiğiniz bir müşteri, işiniz için değerli bir fırsat idiyse... telefon sustu, fırsat kaçtı!
Bu soruları cevaplarken siz de mevcut ya da potansiyel müşteri telefonlarını kaçırıyor olmanın endişesi ile özel zamanların özel kalması ihtiyacı arasında kararsız kalıyorsanız çözümü Desktech Sanal Sekreter’de… Ayda sadece 299TL’ye 7/24 sanal sekreterlik hizmetinden hemen yararlanmaya başlayın, ne fırsatları ne de anı kaçırın … 0216 556 77 00