''İletişimde Desktech'' Sıkça Sorulan Sorular

''İletişimde Desktech'' bir yarışma mı?
''İletişimde Desktech'' kesinlikle bir yarışma değil; bir arayış sürecidir. Bu sürecin amacı, kişileri, girişimleri ya da fikirleri yarıştırmak değildir. Farklı iş modelleri oluşturma ve uzun dönemde ekonomik büyüme hedefleyen girişimcilerin müşterileri için daha kolay ulaşılır olması, telefonlarının 7/24 ve profesyonel bir ekip tarafından cevaplanması gibi alanlarda desteklemek; böylece işlerine konsantre olmalarını sağlamak; büyümelerine ivme kazandırmak amacıyla başlatılmıştır. Bu arayışın hedefi ''Desktech sanal sekreterlik hizmetlerine en çok ihtiyaç duyan, Desktech hizmetlerinden en çok faydayı sağlayacak, Desktech hizmetlerinin en çok katkı sağlayacağı kişi ya da ekipleri bulmak'' olarak özetlenmektedir.

Bu arayışın sonunda seçilecek kişi ya da kişiler için bir ödül var mı?
''İletişimde Desktech'' arayışının sonunda, amacımız üç kişi ya da ekibe Desktech Sanal Sekreterlik Hizmetleri’nden çağrı cevaplama servisini bir yıl boyunca ücretsiz olarak sunmak.
Kazanan kişi ya da kişilerin kazanacakları ödül hangi maliyetleri kapsıyor, hangilerini kapsamıyor?
Desktech 7/24 Sanal Sekreterlik Hizmetleri 299TL+KDV/ay olarak ücretlendirilir. Projemizin ödülü bu ücretin tahsil edilmeyerek kazanan girişimcilere hediye edilmesidir. Bu ücret dışında kalan ücretler (hat ve kurulum bedeli 99TL); telefon aktarma ücretleri (0,15TL/dakika) ve bu iki ücrete ait vergilerin kazanan girişimciler tarafından ödenmesi esastır. 

Kimler başvurabilir?
Katılımcılarda aşağıdaki kriterler aranacaktır:
• Geçtiğimiz üç yılda (2011, 2012, 2013 yıllarında) kurulmuş olmak;
• Farklı iş modeli oluşturma ve uzun dönemde ekonomik büyüme hedefliyor olmak

Başvurular hangi tarihler arasında yapılacak?
Başvuru tarihleri 1 Nisan 2013 – 20 Nisan 2013 arasındadır.

Nasıl başvurabilirim?
www.desktech.com.tr adresinde ''Bize Ulaşın'' sayfasındaki iletişim formunu doldurmanız; not alanına kendinizi, işinizi ve ihtiyacınızı özetleyen kısa bir metin girmeniz yeterlidir.

Değerlendirmeyi kim yapacak?
Gelen başvuruların değerlendirilmesi Desktech Yönetim Kurulu üyeleri tarafından yapılacaktır.

Sonuçlar ne zaman ve nerede açıklanacak?
Başvuru süresinin bitmesinin ardından yapılacak değerlendirme sonuçları 29 Nisan’da Desktech’in web sitesinde duyurulacak. Değerlendirme sonunda seçilen üç başvuru sahibi ile iletişime geçilecektir.