Ülkemizin girişimciliği ve girişimcileri destekleyen tek programı olan Bir Fikrin Mi Var? yarışması ile her sektörden, her ölçekten firma için sanal sekreterlik ve sanal ofis hizmeti sunan Desktech’ten bir iş birliği haberi: Son yedi senede Türkiye’den ve dünyadan toplam 17.000’den fazla girişimciye ulaşarak ülkemizin önde gelen şirketlerinin ve üniversitelerinin desteği ile Türkiye’nin en büyük üniversitelerarası girişimcilik yarışması ve TV Show’u haline gelen Bir Fikrin mi Var? yarışmasının finale kalan 10 yarışmacısı, bir yıl boyunca Desktech Sanal Ofis Paketi ile ödüllendirildi.

Kişi ve kurumların start-up ve operasyon maliyetlerini düşürmek; parlak fikirlerini, başarılı iş planlarına dönüştürme sürecinde desteklemek konusundaki katkıları ile geniş bir girişimci ve Kobi kitlesine ulaşan ve hizmet veren Desktech Sanal Sekreterlik ve Ofis Çözümleri Bir Fikrin mi Var? yarışmasına sponsor oldu. Finale çıkan on girişimciyi ''bir yıl boyunca sanal ofis hizmeti'' ile ödüllendiren Desktech, başarılı fikirlerin hayata geçirilmesi sürecinde finalistlerin yanında olacak ve ticari başarı kazanmalarına katkıda bulunacak.

Girişimcilik kültürünü yaymak ve yepyeni iş fikirlerini desteklemek hedefiyle büyük bir misyon edinen Desktech ve Bir Fikrin mi Var? her il, sektör ve büyüklükten firmayı, fikirlerini sunma ve hayata geçirme fırsatı arayan girişimcileri ticari başarı için harekete geçmeye davet ediyor.