İş dünyasındaki rekabet, işletmeleri maliyet kontrolünde her geçen gün biraz daha fazla zorlarken girişimciler de kurumlarının maliyetlerini düşürecek yeni çözümler geliştirmekten geri kalmıyor. Teknolojik gelişmelerin de yardımıyla, kişi ve kurumlara ürün ve hizmet kalitelerinden ödün vermeden maliyetlerini düşürmeyi vaat eden örnekler görmek mümkün. İşte bu örneklerden biri de Desktech 7/24 Sanal Sekreterlik Hizmetleri...

Desktech 7/24 Sanal Sekreterlik sektörleri ve büyüklükleri ne olursa olsun, bireysel bir girişim ya da kurumsal bir yapı ayrımı olmaksızın, tüm kişi ve kurumlar için, gelen telefon çağrılarının karşılanması, cevaplanması ve aktarılması; mesaj ve faksların eksiksiz olarak iletilmesi amacıyla hazırlanmış bir hizmet sunuyor. Mali kısıtlar, ofis yetersizliği, personel istihdamının getirdiği operasyonel yük gibi nedenlerden dolayı sekreter çalıştıramayan ya da çalıştırmayı tercih etmeyen kişi ve kurumların sıkça tercih ettiği Desktech Sanal Sekreter hizmeti, girişimci ve yöneticileri de sürekli çalan telefonlardan, potansiyel bir müşteriyi kaçırma endişesiyle masalarına bağlı kalmaktan da kurtarıyor.

Özellikle büyümekte olan işletmeler, free-lance çalışan profesyoneller ve home-office çalışan iş sahipleri tarafından tercih edilen Desktech 7/24 Sanal Sekreter Hizmetleri, yeni girişimcileri desteklemeye devam ediyor. Girişimcileri telefon trafiğinden kurtararak işlerine konsantre olma imkanı sunan, firmaları için kurumsal bir imaj yaratmalarına yardımcı olan DESKTECH, tüm işletmeleri ''para iadesi garantisi ile'' hizmetlerini denemeye davet ediyor. Konu ile ilgili detaylar hakkında 0216 556 77 00 no'lu telefondan bilgi alabilirsiniz.