Müşterilerinin talep ve beklentilerini eksiksiz karşılamayı başlıca çalışma prensibi olarak benimseyen Desktech ekibi 2016 yılına, farklı hizmet kalemleri, ödeme modelleri ve işbirlikleri ile başlıyor. Bu güzel gelişmelerden biri de 'Kolektif House' ile imzalanan anlaşma: Artık değerli Kolektif House yöneticilerinin ve üyelerinin telefonları, Desktech sekreterlerine emanet.

Yatırım gerektirmeden, herhangi bir bürokratik işlemle uğraşmadan telefon numarası edinme; akıllı ve becerikli bir sekreter ile çalışma konforunu yaşayabileceğiniz Desktech Sanal Sekreterlik hizmeti ile sadece bir personel çalıştırmanın mali yükünden kurtulmakla kalmaz, birbirinden başarılı Desktech girişimcileri ile de aynı ekosistem içinde çalışmanın huzurunu yaşarsınız.

Desktech ile aynı yönde yürüyen ve üyelerine farklı, ilham veren çalışma alanları ve çok daha fazlasını sunan Kolektif House, üyeleri için sekreterlik ve iletişim hizmeti sunmak üzere, Desktech ile işbirliği kararı aldı. Aralık 2015'ten itibaren Kolektif House ve KH üyeleri, telefonlarını, çağrılarını ve kendilerini arayacak kişilere ilk selamı, Desktech Sanal Sekreterlik'e emanet ettiler. Desktech ekibi olarak, bu yaratıcı ve coşkulu ekibe hizmet vermekten çok mutluyuz.

Kolektif House ile detaylı bilgi için: www.kolektifhouse.co