Geçmişte farklı kurumsal şirketlerin yönetim kadrolarında yer almış; uluslararası çapta birçok önemli projeye imza atmış; dünya markalarının ülkemize giriş yapması, yerleşmesi ve büyümesinde rol almış Desktech Sanal Sekreterlik ve Hazır Ofis Çözümleri kurucuları olarak, ister bireysel girişimci ister kurumsal bir yapı olsun esnek, verimli ve etkin süreçler ile işlerini büyütmek isteyen her çaptaki organizasyonun temel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla bu markayı yarattık.

Ortalama 15 yıllık profesyonel iş hayatlarımızın ardından bir araya gelerek, başta Türkiye olmak üzere bölgedeki gelişen piyasalarda kişi ve kurumların ofis merkezli ihtiyaçlarının karşılanması için projeler geliştirmeye başladık. Bu projeler çerçevesinde, işletmelere mevcut durumlarından daha kapsamlı ve kusursuz hizmet sunarken, farklı masraf kalemlerini tek bir satıra indirerek tasarruf etmeleri ve daha karlı hale gelmeleri için çalışıyoruz.

Desktech Sanal Sekreterlik Hizmetleri, bu adımların ilki idi…  2012 yılı sonlarına doğru ''sürekli büyüyüp gelişerek bu alandaki dünya trendlerinin ülkemizdeki en başarılı uygulayıcısı ve dünyaya örnek olacak başarı hikayelerinin yaratıcısı olmak'' yönünde yola çıkmış, diğer adımlarımızı takip etmek üzere sizleri müşterilerimiz arasına davet etmiştik.  2013 yılı ortalarına geldiğimizde hizmetlerimizi genişletme hayalimiz gerçek oldu: Sanal sekreterlik hizmetlerimizin yanına hazır ofis, adres hizmeti, toplantı odası tedariği, kampüs gibi esnek ofis çözümleri sunduğumuz Ataşehir lokasyonumuza geçtik. İsterseniz tanışmak, isterseniz hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için kahve eşliğinde sohbete sizi de bekleriz.

Sizin için en iyisini sunuyoruz…

Desktech'te müşterilerimize sunduğumuz hizmeti güçlü bir teknolojik ve alt yapı ile sağlıyor, tek bir çağrının bile kaçmaması için üç kademeli bir sistem uyguluyoruz.

Üstelik bu alt yapıyı, sağlam insan kaynakları uygulamaları ile destekliyoruz. Mutlu çalışanlar, medeni bir çalışma ortamı ve profesyonel yönetim anlayışının teknoloji ile harmanladığı Desktech Sanal Sekreterlik'in pozitif farkını siz de hissedeceksiniz.

Desktech Sanal Sekreterlik ve Ofis Çözümleri

5+
20.000
40.000