Desktech Nedir?

Desktech Sanal Sekreterlik ve Ofis Çözümleri, şirketinizi büyütmek, geliştirmek, itibarını artırmak için tasarladığımız bir destek hizmetidir. Farklı ihtiyaç ve beklentileri karşılamak için kişiye özel hale getirebildiğimiz bu hizmetler, sektörleri ve büyüklükleri ne olursa olsun tüm firma ve şirketler için adres hizmeti, sanal sekreterlik, sanal ofis, hazır ofis, çalışma alanı paylaşımı, toplantı odası kullanımı gibi birden fazla servisin bir arada ya da ayrı ayrı sunulması amacıyla hazırlanmıştır.

Sanal ofis, geleneksel anlamda bir ofiste çalışıyor olmanın maliyetlerini düşürmeyi amaçlayan bir hizmet türüdür. Genellikle ''sanal ofis'', ''sanal adres'', ''hazır ofis'' tanımları birbiriyle karıştırılır. Sanal ofis, fiziksel olarak tam zamanlı kullanmadığınız ancak sekreterlik, kargo, posta takibi gibi hizmetleri aldığınız ve çeşitli mecralarda 'ofis adresiniz' olarak gösterebildiğiniz lokasyon bilgisidir. Adres ya da sanal adres hizmetinde ise sekreterlik hizmeti yoktur; sadece ofis adresiniz olarak 'gösterebildiğiniz' bir adres edinirsiniz, kargo ve postalarınız bu adrese gönderilir. Hazır ofis ise ihtiyacınız çerçevesinde dönemsel ya da sürekli olarak kiraladığınız elektrik, su, internet gibi giderleri; mobilya, dekorasyon masrafı; temizlik, güvenlik hizmetleri gibi ödeme kalemlerini takip etmek zorunda olmadığınız bilgisayarınızı alıp yerleşerek çalışmaya başlayabileceğiniz hazır, kiracısı olduğunuz alanlardır.

Desktech Sanal Sekreterlik ekibi, şirketinize hizmet etmek için özel olarak eğitilmiş, profesyonel, İngilizce bilen, diksiyonu düzgün ve becerikli sekreterlerden oluşur. Size özel Desktech sekreteriniz, sanki sizin ofisinizdeymiş gibi çalışır, gelen telefonları özenle cevaplar, nerede olursanız olun size bağlar, dikkatle mesajlarınızı alır ve iletir. İş ortaklarınız ve potansiyel müşterileriniz aradığında mükemmel bir ilk intiba için çalışır.

Desktech Sanal Ofis ekibi ise şirketiniz için tahsis edilmiş sekreterin yanı sıra kargo ve postalarınızı takip eden, gelen evraklarınız konusunda sizi anında bilgilendiren, dilediğiniz zaman dilediğiniz adrese gönderimini sağlayan bir destek birimidir. Sanal Ofis ekibimiz, Desktech'ten adres hizmeti alan müşterilerimize de servis verirler.

Desktech Hazır Ofis ekibi, sizi ve misafirlerinizi ofisinizde ya da toplantı odasında ağırlamak; konforlu, huzurlu ve keyifli bir ortamda çalışmanızı sağlamak için çalışır. Yönlendirme, temizlik, ikram gibi hizmetler için her zaman sizin yanınızdadır.

Maliyetlerinizi azaltmak, daha verimli çalışmak ve işinizi büyütmek isterseniz sizi de aramızda görmek isteriz. Desktech hizmet türleri ve girişimcilere sağladığı faydalar konusunda ''Hizmetlerimiz'' başlığını inceleyebilirsiniz.