Hangi sektörde faaliyet gösterirseniz gösterin, ''işini iyi yapan'' bir sekreter sizin de işinizi iyi yapmanız için şarttır aslında… İnsan ilişkilerinde başarılı ve ofisinizin iletişim trafiğini yönetebilecek kapasitede bir sekreter, sizin işinize odaklanmanızı, aklınız ofiste kalmadan toplantılara katılmanızı, iş seyahatlerine çıkmanızı, hiçbir işinizin aksamayacağından emin olarak tatile gitmenizi sağlar.

İşte biz Desktech Sanal Sekreter Hizmetleri'nde bunun için çalışıyoruz: Gönül rahatlığı ve huzur içinde ofisten uzaklaşabilin. İster birkaç saat sürecek bir toplantı ister günler sürecek bir seyahat olsun, fark etmez. 7/24 hizmet veren Desktech sekreterleri iş başında olduğunda ofiste işler aksamaz, çağrılar cevapsız kalmaz, fakslar unutulmaz, mesajlarınız atlanmaz.

Desktech Sanal Sekreter Hizmetlerini deneyen müşteri adaylarımızın %100’ü bizimle işbirliğine devam kararı aldılar! Siz de bizi sınayın! Hizmet kalitemiz, kullandığımız teknik alt yapı, sekreterlerimizin size ve işinize olan katkısı ve şirketinize özel Desktech'teki sekreteriniz ile kuracağınız güçlü ilişki konusunda ne bizim döktüğümüz diller ne de diğer müşterilerimizin memnuniyet seviyeleri sizin için ölçü olmasın. Verilmiş hiçbir söz, kişisel deneyimin yerini tutamaz. Deneyin, kararınızı sonra verin.