Akdeniz’de en uzun kıyı şeridine sahip ülkemizde son yıllarda denizcilik konusunda gözle görülür bir büyüme yaşanıyor: Tekne sahipliği ve marina sayısındaki artış, yabancı bayraktan Türk bayrağına geçişte getirilen kolaylıklar, tekne, yat ve su sporlarına olan ilginin artması bunlardan bazıları. Birçok alt dallara ayrılan, genel olarak ise 'amatör denizcilik' olarak adlandırabileceğimiz bu sektörün büyümesine katkıda bulunan fuarlardan ilk akla geleni olan Eurosia Boat Show, 15-24 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilirken Desktech Sanal Sekreter de 'denizci müşterilerinin’ yanındaydı.

Amatör denizciliğe olan ilginin artmasına paralel olarak tekne ve yat brokerlığı hizmeti veren, deniz araçları ekipmanları tedarik eden firma sayısındaki artış da göze çarpıyor. Artan rekabet ortamında farklılaşma, kurumsallaşma ve hizmet kalitesini artırma yoluna giden firmalar, Desktech Sanal Sekreterlik Hizmetleri’nden faydalanarak ekonomik bir çözümle kurumsal bir ön yüz sahibi oluyorlar. Bazen lüksü, bazen heyecanı bazen de huzuru denizde arayan müşterilerini profesyonel bir alo ile karşılarken hem kendileri hem de müşterileri için kusursuz bir iletişim ortamı yaratmış oluyorlar.

Desktech Sanal Sekreterlik Hizmetleri'nden halihazırda faydalanan müşterilerimizden yat ve tekne brokerı olan Sn. Levent Ç.'nin de dile getirdiği gibi Desktech Sanal Sekreterlik, sürekli marinalarda vakit geçirmek durumunda olan firma sahipleri için hem erişilebilirlik hem de müşterilerinin aradığı saygınlık ve güvenirlik hizmetlerini doğasında barındıran bir hizmet. (Detayları Referanslarımız sayfasında bulabilirsiniz.)