Küçük ve orta ölçekli işletmelerin ortak sorunlarından biri olan ''iletişimde olmak, iletişimde kalmak'' sorununa 7/24 sanal sekreterlik hizmeti ile çözüm sunan Desktech, bir yıl boyunca ücretsiz hizmet vereceği üç girişimci arıyor.

Farklı iş modelleri oluşturma ve uzun dönemde ekonomik büyüme hedefleyen girişimcilerin müşterileri için daha kolay ulaşılır olması, telefonlarının 7/24 ve profesyonel bir ekip tarafından cevaplanması gibi alanlarda desteklemek; böylece işlerine konsantre olmalarını sağlamak; büyümelerine ivme kazandırmak amacıyla başlatılan ''İletişimde Desktech'' süreci alanında bir ilk olma özelliğini taşıyor.

Üç girişimciye bir yıl boyunca Desktech Sanal Sekreterlik Hizmetleri Ücretsiz

Desktech İletişim ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Güzin Muratoğlu konu ile ilgili olarak ''İletişimde Desktech'' olarak  isimlendirdiğimiz süreç, kesinlikle bir yarışma değil; bir arayış. Amacımız ''en başarılı girişimci'' ya da ''en iyi girişimi'' bulmak; kişileri ya da fikirleri yarıştırmak değil. İletişimde Desktech arayışında, kriterlerimizi ihtiyaç, fayda ve katkı üzerine kurduk. Desktech sanal sekreterlik hizmetlerine en çok ihtiyaç duyan, hizmetlerimizden en çok faydayı sağlayacak, bizim en çok katkı sağlayacağımız kişi ya da ekipleri arıyoruz.'' dedi.

1 Nisan – 20 Nisan tarihleri arasında Desktech’in internet sitesinden yapılacak başvurulara ait değerlendirme sonuçlarını 29 Nisan 2013 tarihinde yine web sitelerinden duyuracak olan

Desktech yetkilileri konu ile ilgili detaylara da Desktech’in internet sitesinde yer verileceğini belirtti.
Küçük ve orta ölçekli işletmeler için büyük önem taşıyan ''bütçenin doğru kullanılması'', ''doğru alanlara yatırım yapılması'' ana prensiplerinden hareket ederek şirketlere 7/24 profesyonel sekreterlik hizmeti sunan Desktech bir sekreter çalıştırmanın bir aylık maliyeti ile bir yıl boyunca alabileceğiniz bir hizmet. Mali kısıtlar, ofis yetersizliği, personel istihdamının getirdiği operasyon yükü gibi nedenlerden dolayı sekreter çalıştıramayan ya da çalıştırmayı tercih etmeyen kişi ve kurumların sıkça tercih ettiği Desktech Sanal Sekreterlik hizmeti, girişimci ve yöneticileri de sürekli çalan telefonlardan, potansiyel bir müşteriyi kaçırma endişesiyle masalarına bağlı kalmaktan da kurtarıyor.